Since

2014

TİNYA ismi, Darıca'nın eski isimlerinden birisidir. Bu köklü ismi, Darıca'nın en köklü Cafe & Restaurant işletmesinde anlamlandırmaya çalışmaktayız.İlkesi güleryüz, hijyen, doğallık olan TİNYA'nın amacı lezzette ve hizmette sürekliliği, nasıl ve ne şekilde daha iyi yapabilirizdir.  Osmanlı mutfağından, Dünya mutfağından, yöresel mutfaklardan  pek çok çeşidi,  mevsimine  göre günlük taze balıkları misafirlerimize sunmaktayız.

" Siz değerli konuklarımız, tüm çalışanlarımız ve yöneticiler olarak bizler çok geniş bir aileyiz. Turizm belgeli işletmelerimize gelen konuklarımız ilk günün heyecanı ile ailemizin bir ferdi olarak sevgi ve saygı ile ağırlanmaktadır.

TİNYA

FARKLILIKLARI

1. Özel Menüler ve Çeşitli Mutfaklar
TİNYA'da seçkin mutfakların özel yemekleri ve TİNYA'ya özel her hafta pazar günleri, özel kuyu tandır, her güne özel günün balığı ve TİNYA BURGER, TİNYA PİZZA seçenekleriyle sizlerin hizmetinizdeyiz.
2. Doğa'nın Sıcaklığı TİNYA'nın Kalitesiyle Buluşuyor.
Doğanın cezbeden yeşilliği içinde, içerisinde küçük bir çiftliği de barındıran TİNYA, siz değerli misafirlerimizi, konuk etmekten onur duymaktadır.
3. Cuma ve Cumartesi Canlı Müzik
TİNYA'da haftanın Cuma ve Cumartesi günleri, canlı müzik eşliğinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.
4. Otel Konforunda, Donanımlı Bir Restoran TİNYA
Siz, size özel hazırlanan enfes menülerimizi atıştırırken, çocuklarınızda, onlara özel hazırlanan oyun alanında keyifle oyun oynayabilirler. Ek olarak mescit, bebek bakım odası, rahat oturma alanlarıyla birlikte özel günlerinizi de organize etmekteyiz.

TİNYA

Galeri

TİNYA'dan fotoğraflar